Erkekler neleri sevmez, neleri sever?

Erkekler neleri sevmez, neleri sever?

Hayatınızdaki erkek size net bir şekilde açık açık ifadelerde bulunmuyorsa bu konuda önsezilerinizi kullanmanız gerekir. Birlikte mutlu bir hayata sahip olmak için birbirinzin huylarını keşfetmenzi gerekir.  Öncelikle erkekler her zaman için bakımlı kadınlardan hoşlanır. Her zaman şıklığınızı korumalı, bakımlı olmaya özen göstermelisiniz. Çünkü erkek, sizin kendisine olan sevgisini kendinize gösterdiğiniz bakımla anlar. Bakımsız kadının karşısındaki erkek şöyle düşünecektir, beni sevmiyor. Beni sevmediği için bana güzel görünmek için mücadele vermiyor.

Erkeklerin sevdiği şeyler arasında özel bir koku mutlaka yer alır!

Sizde beğendiği veya keşfettiği bir koku, erkeğin duygu dünyasını değiştirir. Bakımlı bir kadın her zaman güzel kokmayı, güzel görünmeyi başarır. Bu anlamda hayatınıdaki erkekle aranızda olan iletişimi güçlendirmek için mutlaka parfümünüze dikkat etmelisiniz. Kokunuz, sizi anımsatacak olan yegane şeydir, kadın kokusu ile hatırlanır, kokusu ile tanınır.

Çok büyük kahkahalarınız olmasın

Dikkat çeken kadınlar erkeklerin flört döneminde itici bulduğu durumlardan biridir. Birlikte olduğunuz erkeği irite etmemek için dikkat çekici davranışlardan kalabalık içerisinde fark edilmekten kaçının.