Erkekler neden daha iyi araba sürer?

Erkekler neden daha iyi araba sürer?

Araba sürmenin yeterince stresli bir durum olduğunu biliyoruz. Erkekler ve kadınlar olarak şoförlüğün cinsiyete bağlı şekilde puanlandırılabileceğini düşünmek son derece yanlış. İlk olarak trafikte çok fazla taciz olduğu için kadın şoförler ayrıca strese giriyorlar. İyi bir şoför öncelikle çok fazla deneyime sahiptir. Çok tecrübe iyi bir şoför olmak için gereken ilk şeydir. Bu nedenle iyi şoför olana kadar tecrübe sahibi olmaya devam etmek gerekir.

Erkeklerin çok daha fazla şansı var, tecrübe kazanma adına fırsatları var!

Güzel bir arabanız varsa, acemiliğiniz üzerinizdeyse trafikte erkek şoförler tarafından taciz edilmeye hazır olun! Bu şartlar altında edineceğinzi tecrübelerin de taciz nedeniyle deneyim olarak düşünülmesi zorlaşıyor, iyi şoför olmak için kadınlara erkekler tarafından fırsat verilmiyor.

Siz de onları taciz edin!

İyi şoför olan (!) erkekleri trafikte taciz edin, heyecanlanarak hata yapmalarına neden olun ve sonra da siz iyi şoför değilsiniz düşüncesini empoze etmeye başlayın. Erkekler fırsat eşitsizliğinin acı yüzüyle yaşasa, toplumda bu yükü omuzlarında hissetse trafik magandalığı yapmaya cesaret edemezlerdi..

Bu nedenle trafikte yılmayın, erkekler daha iyi araba sürmüyorlar, fırsat eşitliği olmadığı için ve araba sürme işinin iyi olmak için çok deneyim gerektirdiği gerçeğini pozitif olarak değerlendirebiliyorlar, hepsi bu.