Erkeğinizi tanıyın!

Erkeğinizi tanıyın!

Erkekleri anlamak tahmin edilenden daha kolay oalbilir sadece dikat etmeniz gereken bir iki küçük detayla erkeğinizi gerçekten tanıyabilirsiniz. Öncelikle ilişkinin başında size nasıl davrandığını hatırlayın, ve şimdi size nasıl davranıyor? Sizce bu değişimi neden daha önce fark edemediniz?

Yeni tanıştığınız bir erkek size her zaman nazik davranacaktır, önemli olan arkadaşları ile nasıl olduğudur. Hayatında önceden beri varolagelen kişilere nasıl davrandığı ve onlarla ilgili nasıl hissettiğidir. Bu detay, erkek hakkında ilk olarak dikat etmeniz gereken detaydır. Çünkü erkekler asla değişmez, eskisi ile nasıl ise şimdi sizinle ilerde öyle olacaktır, sadece geçiş evresinde uyguladığı taktiklere bakarak her zaman böyle olacağını zannetmemelisiniz.

Erkekler değişmez, değiştirilemez!

Öncelikle bunu kabul etmeniz gerekir, değiştirmek mümkün değildir. Bu nedenle gerçekte nasıl olduğunu kabul etmeniz ve görmeniz gerekir. Görünüş itibari ile aklıızı başınızdan alıyorsa anlayın ki bir o kadar kötü huyları olabilir.

Zararlı özelliklerini fark ettiğinizde vazgeçmeyi başarın!

Asla kendinizi bağlamayın, bağlanamayacağınız özelliklerini fark ettiğinizde geri adım atmayı bilmelisiniz. Erkeğinizi tanıyor olmanın hayatta daha emin adımlar atmakla aynı anlama geldiğini bilmelisiniz.

Size değil, ailesine nasıl davrandığına dikkat edin. İlerde ailesi siz olacaksınız. Bunu şimdiden görebilirsiniz.