Erkeğin saygı duymasını sağlayın!

Erkeğin saygı duymasını sağlayın!

Erkeğin sizinle ilgili düşüncelerinde net olması önemlidir. Sizi gerçekten seviyorsa beklentilerinizi fark etmek için acele eder. Saygı duymasını beklemezsiniz, taleplerinizi anlar ve buna göre şekil almayı bilir. Saygı duyan erkek sizden neyi beklemesi gerektiğini bilen erkektir. Çünkü erkeklerin kadınlar karşısında hep isteyen, hep sınırsız beklentilere sahip bir duruşu vardır.

Saygı duyduğunu anlamanız önemli!

Erkeğin saygısı, sevgisinden daha önemlidir. Çünkü erkekler yapı itibari ile sevme problemi yaşamazlar. Kadınları sevme kabiliyeti yüksek saygı duyma kabiliyeti yok denecek kadar azdır. Bu nedenle erkeğin zor elde ettiğine saygı duyacağını bilmenizde fayda var. Her zaman talepleri olacaktır, her zaman doyumsuz görüneceklerdir. Ama nerede durulması, nerede devam edilmesi gerektiğini bilmelerini sağlamalısınız. Saygı duyması için sizin direktiflerinize uyması gerekir, bunu göremiyorsanız o insanın hayatınızda neden bir yeri olsun ki?

Erkeğin saygı duymasını sağladığınızda size olan sevgisi da artar. Çünkü seven erkek size tabidir, sizinle savaşmaz tartışmaz. Sizinle iletişimi stabil tutmayı önemser. Hayatı sizinle anlamlı düşünür, değer verir ve bunu hissedersiniz.