Erkeğe nasıl hitap edilir?

Erkeğe nasıl hitap edilir?

Hayatınızdaki erkeğin dikkatini kaybetmemek ve her zaman önceliği olmayı başarmak için o’na hitap etmeyi bilmeniz gerekir. Erkeklerin dikkat ettiği şeyere özen göstererek, öncelikle bakımlı olarak ilgiyi hep üzerinizde tutmanız gerekir. Erkekler kolay elde ettikleri ve uğruna emek vermedikleri şeylere değer vermezler. Bu nedenle karşınızdaki erkeğe değer veriyorsanız dahi kendinizi ağırdan almanız önemli.

Hemen duygularınızı teslim etmeyin!

Bırakın erkek size ne kadar sevdiğini anlatsın, sevdiğine inandırmaya çalışsın. Sevginizi bir armağan olarak değil de uğraşıp çabalayıp hak ettiği bir değer olarak algılasın. Çünkü erkekler kolay başlayan ilişkilerde kadına değer vermiyor.

Erkekler şımarmıyor fakat bunu elde ettim sıradaki gelsin diyor!

Değerli olduğunuzu sadece sizinle arkadaş olmak için verdiği mücadele ile ölçen erkekler, karşılarında önemli, değerli bir kadın olduğunu hissettiklerinde bağlanıyorlar. İlişki, flört ve bağlılık aşamalarında kadının kontrolünde olmalıdır.

Cinsel isteklerine hemen cevap vermeyin

Duygusal anlamda sizden okey almamış olması, size olan ilgisini kaybetmemesini sağlar. Erkeklere hitap ederken zor kadın olmak, o’nların gözünde değerli olduğunuzun işaretidir. İlgilendiğinizi ama geri durduğunuzu hissetmesini bir şekilde sağlamalısınız.