Erkeğe evlenme teklifi ettirme sanatı!

Erkeğe evlenme teklifi ettirme sanatı!

Erkeğin evlilik teklifi yapması için kadının usta olması gerekiyor çünkü erkekler alacağını aldıkları kadınlarla evlenmezler. Evlilik kadının erkeğe ihtiyaç hissettirmesini gerektirir. Birlikte geçirilen vaktin her istenilenin yaşandığı günlerin değil, daha güzel günlerin yaşanması için evliliğin gerektiğini söylemeden hissettirmeyi başarmalıdır kadınlar. Çünkü kadınların beklentileri erkekler tarafından küçümseniyor. Anne olmak her kadının hakkı ama toplumumuzda anne olmanın ilk şartı evlenmektir.

Kadınların süresi sınırlı erkeklerin değil!

Erkek 45 yaşındayken 30 yaşında bir kadınla evlenebilir, toplum bunu asla sorgulamaz. Ama 45 yaşındaki bir kadın artık ne anne olabilir ne de 30 yaşnıdaki bir erkeğe hitap edebilir. Kadının zamanı kısıtlıdır, 25-35 yaş aralığında anne olması gerekir. Bunun için 10 yılı vardır ve erkeğin acele etmesine gerek yokken kadının acele etmesi gerekir. Anne olma hakkını kullanması için de işi gücü yerinde mantıkklı, tutarlı, psikolojik olarak baba olmaya hazır bir erkek bulmalıdır. Bulduğu erkeği evliliğe hazırlaması gerekir. Bu nedenle kadının rolü evlilik sürecine varmada önemlidir.

Koca delisi diyorlar!

Koca delisi, evlilik delisi.. Her ne derseler desinler, kendi iç dünyanızda ne fırtınların koptuğunu asla bilemeler. Evlenmek, anne olmak, düzenli bir hayata sahip olmak kadının yaşam kalitesini arttırır. Karşınızdaki insana günü birlik değil ömürlük olmanız gerektiğini hissettirmelisiniz. Evliliği sürekli dilinize dolayarak değil, evlilik ve yaşam hakkındaki düşüncelerinizi yer yer belirterek bunu anlamasını beklemelisiniz. Bu anlama sürecini hızlandırmak içinse çocuklara olan sevginizden, hayatı değerli kılanın gerçek sevgi olduğundan söz etmenizi öneririz.