Epilepsi için kür

Epilepsi için kür

Kaynamış ola bir bardak suyun içerisine bir tutam kekik atınız ve 5 dakika bekletiniz. Sabah kahvaltısından sonra bir su bardağı tüketin. Ilıdıktan sonra süzerek suyunu içmelisiniz. Bardağı çok fazla doldurmadan tüketin. Bir de aradan 3-4 saat geçtikten sonra beyin merkezli bu tür atak şikayetlerinde karabaş bitkisi tekrar devreye giriyor. Epilepsi üzerinde çalışan uzmanların önerdiği şekilde 8-9 adet karabaş otunu ayrı bir bardakta tüketin.

Şifanızı nereden bulacağınızı denemeden bilemezsiniz!

Karabaşı 7 dakika kaynatın, ılıdıktan sonra süzüp suyunu için. Antip epileptik ilaçlar var kimyasal içeren. O ilaçlar, iki tane bitkiyi gün içerisinde kullanın ve en az bir ay süre ile, bu ilaçlardan çok daha fazla etki göreceksiniz. Alternatif tıp, bitkisel çözümler çok daha iyi sonuçlar almanız anlamına gelebilir.

İkinci epilepsi kürünüz

1 ay kürü uygulayın üzerine 10 gün boyunca bir açy kaşığı siyah hardal tohumunu çiğnemeden yutun. Bunu sabah akşam uygulayabilirsiniz. Yaban kekiği ve karabaş sonra da tohum. Bu şekilde uygulayın. Aralarında 3 saat olmalı, ard arda içilmemeli.

Ender Saraçoğlu’nun epilepsi kürü ile bu rahatsızlığın yaşam kalitenizi düşüren yönlerinden hızla uzaklaşabilirsiniz. Sağlıklı bir yaşama sahip olmak için tedavi arayışlarınızda bitkisel çözümleri yine doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

Çaresiz hastalık yoktur, henüz çaresini bulamadığınız hastalık vardır

Çarenizi aramaktan asla vazgeçmeyin. Epilepsi krizlerini azaltmak ve yaşam kalitenizi arttırmak elinizde.