Deadpool

Deadpool

Deadpool

Deadpool onlarca süper kahraman filminden onlarca süper kahramandan ayrı olarak tam anlamıyla bir anti kahramanın hikayesini anlatıyor.Bir şekilde kahraman olmak için gerekli ön şartları yerine getiriyor olmasına rağmen yaralarını anında iyileştirme gücüne sahip kahramanımız yine de bir kahraman olmaya uzak.He bunu da istemiyor o ayrı.

Kanser teşhisi konulduktan sonra ölmek üzereyken onu iyileştireceğini söyleyen bir esrarengiz grubun peşinden son derece sağlıksız bir hastane bozması yerde üzerinde deneyler yapılmasına izin veren kahramanımız bu eziyetli durumun sonunda tamamen tanınmaz hale gelip,hastalığını yenip ve bir şekilde ölümsüz oluyor.

Geride bıraktığı kız arkadaşına tanınmaz halde çıkmak istemeyen kahramanımız bir şekilde onu bu hale getiren genetikçi den hesap sorup yüzünün ve tüm vücudunun eski haline gelmesini sağlamaya çalışıyor.

Ama bunları yaparken çok gelişkin ve karışık bir konudan çok bunları gerçekten hızlı ve eğlenceli olarak çabucak okunan bir çizgi romanın içersine sizi almış gibi yapıyor. Tek bir dakikasından bile sıkılmadığınız film ayrıca bir komedi filmi sayılır hatta çok komik de bir komedi filmi olduğunu söylenebilir.