Damat düğünün ortasında geline döndü başkasını sevdiğini itiraf etti

Damat düğünün ortasında geline döndü başkasını sevdiğini itiraf etti

Sıradan evlilik seremonisi gibi başlayan bir düğün, davetlilerin hafızalarından kazınmayacak anılar bıraktı. Düğünün ortasında, damat davetlilerden birini işaret ederek, geline başkasını sevdiğini söyledi; herkes şok olup gözyaşlarına boğuldu.

Jefferson ve Jessica çifti tanıştıktan sonra birbirlerine aşık olup evlenmeye karar verdiler. Görkemli bir düğünle dünya evine girmeye hazırlanan çift, her aşık gibi oldukça heyecanlıydı. Hayatlarının belki de en özel günü olan

düğünlerinde, Jessica, eşinin bir başkasını sevdiğini açıklamasıyla başta şaşırsa da, duyduklarıyla şok olduğu kadar mutlu da oldu. Jefferson’ın itirafı düğünü daha da güzelleştirdi.

JEFFERSON KONUŞURKEN DAVETLİLER DE AĞLADI

Jefferson’ın ara ara kendisinin de gözyaşlarını tutamadığı konuşması karşısında, bütün davetliler de duygulandı ve gözyaşı döktü.

Klasik bir düğün konuşması gibi başlayan sözleriyle Jefferson eşine döndü ve bir anda kimsenin beklemediği bir itirafta bulundu. Damat bir başkasını seviyordu. Ama sandığınız gibi değil…

Jefferson konuşması esnasında, küçük bir kızın önünde dizlerinin üzerine çökerek, küçük kıza olan sevgisini gözyaşları içinde ifade etti.

GIOVANNA’YA ‘SENİ ÖLENE DEK SEVECEĞİM’ DEDİ

Damat, eşinin 8 yaşındaki kızı Giovanna’yı da ölene dek seveceğine dair yemin etti.

Giovanna bir yandan gülümserken, bir yandan yanaklarından sevinç gözyaşları süzülüyordu. Mikrofonu Jefferson’dan, onu bir baba olarak gördüğünü ve ne kadar sevdiğini ifade ederek teşekkür etti.

Jefferson küçük kızın gözlerine baktı ve tıpkı annesine de verdiği söz gibi hayatı boyunca yanında olacağını söyledi.

Jessica ve bütün davetliler gözyaşlarına boğuldu.

Jefferson son olarak, “Sana bir baba olarak bütün sevgimi vereceğim ve her daim yanında olup seni koruyacağım” dedi.