Çocukluğunuza dönmek ister misiniz?

Çocukluğunuza dönmek ister misiniz?

Hayatı seven, sürekli mücadele eden ve her şeyin en iyisine sahip olmak isteyen insanların çocukları büyük eksikliklerle geçmiş demektir. Eğer bugünün imkanlarına çocukluğunuzda sahip olmak gibi ara ara düşüncelere kapılıyorsanız, çağımızın en büyük farkındalıklarından biri olan bu düşünceyi diğer tüm insanlarla paylaşıyorsunuz demektir. Çünkü teknoloji çok daha hayatımızda. Bir çok şeyi daha iyi anlıyor ve yaşıyoruz. İletişim konusunda en büyük yardımcımız internet, görüntülü konuşma ve tüm iletişim kabiliyetlerimiz internet sayesinde anlam kazanıyor.

Farklı şehirlerde olan aile büyükleri ile iletişim daha sağlıklı

Çocukluğunuz döneminde telefonla konuşmak için dahi dışarıda sıraya girmeniz gerekiyor, eve gelene kadar ne konuştuğunuzu unutuyordunuz. Oysa şimdi görüntülü olarak görüşüyor olmak, özlem konusunda daha şanslı bir insan olmayı kolaylaştırıyor. Bugünün çocuklarına baktığınızda aynı imkanların sizin elinizde olmasını istiyor olabilirsiniz, ama o zaman siz siz olamazdınız ki?

Yaşanmışlıklarınızın değerini bilmeli, sahip olduklarınızın yaşam kaliteniz adına size değer katan detaylar olduğunu bilmelisiniz. Bugünün çocuklarının kaçırdığı her şeyi siz yaşadınız!

Teknoloji bir yanı ile iyi iken bir yanı ile kötü!

Bugünün teknolojisini yaşarken son özgür çocuklar olarak yetişmiş olmanın ayrıcalığını yaşadığınızı fark etmelisiniz. Çocukluğunuza dönmeyi istiyorsanız yine aynı çocukluğu yaşamak için olmalı.