Çocuğu olan dul bir erkekle evlenmek!

Çocuğu olan dul bir erkekle evlenmek!

Eğer anne olmadıysanız bir anda anne olmayı kaldırabileceğiniden emin olmanız uzun zaman alabilir. Evlendiğiniz kişinin çocuğunun olması, sürekli olarak ilgilenmesi gereken bir başka kişinin olması anlamıan gelir. Sizin ebeveyn rolünü sonradan öğreniyor olmanız, en azınan eşinizin çocuğu ile zaman geçirmesine saygı duyuyor olmanız gerekir. Eş seçiminizde sadece birlikte tatmak istediğiniz duyguların dışında aynı zamanda fedakarlık yapabileceğiniz duygular da var ise, eşinizin çocuğu olmasını dikkatli bir şekilde düşünerek hareket etmelisiniz.

Seçimleriniz nasıl bir eş olduğunuzu da göstermeli!

Eşinizi doğru analiz etmeli, doğru soruları sormalı ve buna göre bir karar vermelisiniz. Mükemmeli aradığınız sürece yalnız kalabilirsiniz fakat mükemmeli aramıyorsanız hayatıızın en özel duygularını en özel insanı ile yaşama ayrıcalığını kaçırmazsınız. Çünkü eş seçimi aynı zamanda iyi bir yaşam seçimidr.

Eşinizin eski eşi size karşı saygılı olmayabilir, tüm bunlara katlanmaya hazır mısınız?

Evlenmiş boşanmış bir adamla ilişki, geçmişle bağını koparamayan bir eli bir ayağı bir gözü eksik biriyle birlikte olmak demektir. Özellikle çocuğu var ise bu tam anlamı ile böyledir. Kendinizi psikolojik olarak bu duruma hazır hissediyorsanız adım atınız.