Çılgın, isterik, durdurulamayan erkekler!

Çılgın, isterik, durdurulamayan erkekler!

Bazı erkekler duygusal dünyanızdan çok cinsel dünyanıza ilgilenir. Yapıları böyledir, asla yalnız kalmazlar. Asla hayatlarında bir kadın olmadan yaşayamazlar. Kadınlara muhtaç yaşarlar, aldatma eğilimini ellerinde olmadan yaptıklarını düşünürler. Aslında erkeğe sadakat yakışır. Çok kadın değil, tek kadın olması gerektiğini bilmeleri gerekir. Kadın, bunu bile bile göz yumuyorsa erkekten farkı yoktur, bazı ilişkiler danışıklı dövüştür.

Birlikteyken birbirinizi gerçek anlamda tanımaya çalışın

Vaktinizi doğru sorular sorarak ve gerçek cevaplar alıp almadığınızı irdeleyerek geçirin. Birlikte yapabileceklerinizin sınırlarını siz çizin. Kadın her zaman kural koyandır, kuralları siz oluşturun. Sınırlarını bilmesini sağlayın. Nasıl bir karakter olduğunuzu, nasıl beklentilere sahip olduğunuzu bilsin. Karşısına çıkan kadınlarla sizin aranızdaki farkı hissetmesini sağlayın.

Mutlaka belirtin, anlamasını beklemeyin

Erkeklerle çok düz, çok doğrudan konuşun. Direk söylemediğiniz hiç bir şeyi anlamayacaktır. Anlasa bile işine gelmediği konularda anlamamış gibi yapacaktır. Bu nedenle düz, direk, dolandırmadan anlatın. Net ifadeleriniz olsun, net ifadelerden korkmayın.