Çiftler nasıl mutlu olacağını bilmeli!

Çiftler nasıl mutlu olacağını bilmeli!

Hayat arkadaşınızla aranızda olan uyum, ilişkinin gidişatı açısından oldukça önemlidir. Çünkü hayat arkadaşınızın sizinle olan iletişimi aslında ilişkiye olan saygısıdır. Size karşı sabırsız, hoşgörüsüz, kaba davranıyorsa bu konuda sizinle iletişim problemini aşabileceğine inanmayın. Çünkü sevgi asla ölmez. Sevgi bir kere var olduğunda bir daha yok olması imkansızdır. Ama eğer hiç var olmadıya, varolması için çaba da boşunadır. Hiç kimseyi hayatınıza uyduramazsınız, kesip biçemezsiniz, esnetemezsiniz. Adeta eksik parçanız gibi sizinle anında uyum içerisinde olmalı. Renklere bakış açısı sizinki ile aynı olmalı, karakterinde sizin de dikkat ettiğiniz detaylar olmalı, incelikleri sizinle aynı olmalı.

Çıkmaz bir sokaktaymış gibi yönsüz bırakmamalı, alterantiflerinizin olduğunu her zaman bilmeli. Özgür bırakmayı da bilmeli, sizi siz olduğunuz için sevmeli. Şartlı koşullu sevginin gerçek sevgi olmadığını bilerek hareket etmeli.

Dikkat ettiğiniz detaylar bir kişide!

İşte bu özel insanı beklemeniz gerekiyor. Gördüğünüzde, konuştuğunuzda, bir şekilde iletişime geçtiğinizde bunu anlayacaksınız. Nasıl bir his olduğunu yaşamadan anlamanız çok zor ama yeterince ve doğru şekilde, doğru yerde beklerseniz o insanın karşınıza çıkacağından emin olmanız gerekiyor. Çift olarak nasıl mutlu olacağınızı bildiğiniz o özel insan için evrene mesaj gönderin, evren size ait olanı size göndersin!