Cicim ayları

Cicim ayları

İlişkinizin ilk dönemlerinde her şey istediğiniz gibidir. Yaşadığınız duygular karşılıklıdır, partneriniz anlayışlı ve naziktir. Tüm beklentileriniz karşılığını bulmuştur, aslında böyle hissetmenizin nedeni gerçekleri tam olarak algılıyor olmanızla ilgili değildir, olmasını istediğiniz evliliğin hayalini gerçek zannettiğiniz içindir. Tabi bir de ilişkinin taze olması burada etken. Cicim aylarının kısa sürmesi, her iki tarafında gerçeklerle olan bağının gücüne bağlıdır. Gerçekçi iseniz, bu süre azalacaktır. Cicim ayları gerçek dışıdır, dünyada hiç kimseyi kusursuz bir şekilde sevemezsiniz.

Herkesin hataları vardır

Sinir olmanıza yetecek kadar kusur emin olun her insanda vardır. Bu yönlerini görmeyi tercih etmeme süreniz cicim ayları ile tanımlanır. Kusur görmek istediğinizde her zaman bulabilirsiniz.

Kendinizi şanslı hissetmekle kendinize acımaya başladığınız süre

Bu hassas çizgi sizin cicim aylarınızı işaret ediyor, sevginizin gerçekliğine ve kendi gerçekliğinize ne kadar güveniyorsunuz? Cicim ayları bittiğinde karşınızdaki insanı çok farklı biri olarak görmeye hazır mısınız?