Çapkın erkeği tanımanın formülü

Çapkın erkeği tanımanın formülü

Öncelikle kadınlar konusunda şanslı erkek diye birşey yoktur. Kendi şansını kendi yaratan erkek vardır. Cool tavırlara sahiptirler, kadının ilgisini çekmenin kadınla ilgilenmemekten geçtiğini bilirler. Merak uyandıran tiplerdir. Sakin, kendi halinde izlenimleri vardır ancak içlerinde ne fırtınalar kopar!

Bu tip erkeklerle bir ilişki içerisinde olduğunuzda öncelikle size asla sizi aldatmayacağını, aldatmanın çok ilkel bir davranış olduğunu söyleyeceklerdir. Kadınlar en fazla çapkın erkeklere güvenirler, çünkü onlara güvenmek isterler.  Yakışıklı buldukları erkeklerin değil, kendilerini çeken erkeklerin peşinden giden kadınlar çoğu zaman hayal kırıklığına uğralar.

Yakışıklı olup olmamak erkek için bir kıstas değildir.

Çünkü erkeğin kendini satması için başka meziyetlere ihtiyacı vardır. Sadece yakışıklı olması erkeği kadınlar gözünde bir numara yapmaz.

Erkeklerin inandırıcılık kabiliyeti onların kadınların gözünde ideal erkeğe dönüşmesine neden olur. Çapkın erkeği bir kadın sadece ilişkiyi bitirdikten sonra tanıyabilir, bunun dışında erkeğin çapkın olup olmadığını anlamak mümkün değildir.