Cadde ortasında göğüsleri ile dövdü!

Cadde ortasında göğüsleri ile dövdü!

Genç kadın pazarcılık yapıyordu. Pazar yerinde çok sık başına gelen o iğrenç şey gene çıktı karşısına: Taciz! Sapık herif göğüslerini ellemişti. Ama bu sefer sessiz kalmayacaktı. Çılgın gibi bağırmaya, tekme tokat vurmaya başladı. Adam yere düştü. Kadın üstüne çıktı, herkesin şaşkın bakışları arasında gömleğini çıkardı, tişörtünü sıyırdı, sutyenini açtı ve… “Bu göğüsleri mi ellemek istiyorsun. Al sana meme” diye bağırıyor, yerde yatan adamı resmen dövüyordu…

“TACİZ EDİLMEKTEN BIKTIM” DEDİ VE TEKME TOKAT DÖVDÜ
Pazarda satış elemanı olarak çalıştığı belirtilen kadın, etraftakilerin şaşkın bakışları arasında kendisini taciz eden adamı yere yatırdıktan sonra “Taciz edilmekten bıktım” diye bağırarak yerde kıvranan adama arka arkaya yumruk atmaya başladı.

 

KADINA DESTEK VEREN DE OLDU, TEPKİ GÖSTEREN DE

Yerde kıvranana adam, eşi ile alışveriş yaptığını ve kendisini taciz etmediğini söylerek kadına durması için yalvardı. Cinsel obje olarak görülmekten bıktığını söyleyerek adama vuran kadına, etrafta bulunanlar destek verirken bazıları kadının çocukların gözü önünde böyle bir davranışta bulunmasının doğru olmadığını iddia edip kadına sert tepki gösterdi.