Bursa’da lüks villadaki partiye polis baskını

Bursa’da lüks villadaki partiye polis baskını

Bursa’da ahlak polisi tarafından gerçekleştirilen 2 ayrı operasyonda lüks villada swinger parti düzenleyen biri travesti 3 kişi ile Kırgızistan uyruklu genç kadınlara zorla fuhuş yaptırdıkları iddia edilen biri taksi şoförü 3 kişi gözaltına alındı

Bursa genelinde gizli fuhuş yapan ve fuhuşla bulaşan zührevi hastalıkların önüne geçebilmek için topyekun mücadele içerisine giren Bursa İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri operasyonlarını aralıksız sürdürüyor.Twitter üzerinden kendilerini swinger (evli çift) olarak tanıtıp farklı rumuzlarla para karşılığı fuhuş yaptıkları belirlenen T.C. ve kadın arkadaşı Z.Ş.’yi tespit eden ahlak polisi, bu kişilerin kiraladığı üniversite öğrencilerinin yaşadığı Görükle Mahallesi’ndeki lüks villaya baskın yaptı.

Operasyonda T.C. ve Z.Ş. ile o sırada villada bulunan yüksek fiyatlarla grup ilişki ve eş değiştirme partilerine pazarladıkları iddia edilen E.K. isimli travesti de gözaltına alındı. 3 kişi “Fuhşa Teşvik, Aracılık ve Yer Temin Etmek” suçlarından adliyeye sevk edildi.Gerçekleştirilen bir diğer operasyonda ise ahlak polisi, H. takma isimli bir kişinin Yalova’dan getirdiği Kırgızistan uyruklu hayat kadınları Z.A.,G.O.,N.K.,Y.Z. ve M.Z.’yi Bursa’daki lüks otellere yerleştirip bir eskort sitesine ilan vererek fuhuş amaçlı pazarladığını belirledi.

Müşterilerin isteklerine göre kadınları taksi ile otellere gönderen H.’nin bu hizmet karşılığında kadınlardan paranın yarısını kendisinin aldığını tespit etti.Soruşturmayı derinleştiren ekipler yapılan teknik takibin ardından Ş.A., M.A. ve taksi sürücüsü olduğu öğrenilen R.E.’yi gözaltına aldı.