Burç uyumları

Burç uyumları

Burç uyumları

Her burcun burç haritasında bulunan başka bir burçla aşk ya da diğer ikili ilişkilerle ilgili bir uyumu söz konusu. Bazen birbirine çok zıt burçlar birbirlerine aşırı derecede uyumlu olabilirken bazen de tam olarak uyumlu olabilecek burçlar birbirlerinden tamamen uyumsuz olabiliyorlar.
İki zıt kutup mıknatıs gibi birbirini çekse dahi mesela akrep ve balık burcu ilişkisi için aynı şeyi söyleyemeyiz. Bir burç daha saldırgan gergin uyumlu olsa da diğeri tam ters şekilde hareketler gösterebilir.Ama duruma göre başka bir burçla bu sonuçlar olmadan birbirlerine bir yapboz parçası gibi uyabilirler.
Örnek verecek olursak başak ve ikizler burcu birbirleri için yaradılmış gibi görünebilirler. Ve üzerlerine hiç uğraşmadan fabrika ayarları birbirlerini anlamak için yaradılmışlardır.
Yine de tüm bunlara rağmen birbirleriyle aşırı uyumlu ya da birbirleriyle aşırı uyumsuz gibi görülen burçlar bazen yükselen burçlarının da etkisiyle birbirleriyle yazılan ve tahmin edilenden çok daha farklı konularda çok daha farklı uyum gösterebilirler bu durumda sürpriz bir durumdur bazen.