Bu savaşı kim kazanır?

Bu savaşı kim kazanır?

Yıllardır kadının ve erkeğin birbirine karşı verdiği mücadelenin kazananı bilinmiyor. Bazen ilk görüşte aşk bazen ise platonik yaşanılanlar insanların duygu durumlarını bir ande değiştirmeye yetiyor. Gördüğünde heyecanlanmadığın biri ile sevgili olamazsın, bu kadar çok sevdiğin birinin hayatındaki yeri de özel olmalıdır. Çünkü erkekler de kadınlar da sevdiği zaman aptallaşıyor, hormonlar mantıklı düşünmeye engel oluyor.

Kendini durdurmaya çalışırken bir anda herşey birbirine karışabiliyor!

Aşkın sınırlarını araştırmak, kendi sınırlarınızı araştırmak demektir. Siz ne kadar sınırsız olursanız aşk da o kadar sınırsız yaşanır. Erkeklerin beklentisi her zaman yüksek ama kadınlar kendilerini çekmek zorunda. Çünkü erkeğin çiçekten çiçeğe konan arı gibi dolaşıyor olması ihtimaller dahilinde. Zor elde edilen kıymetlidir mottosunu gütmeyi unutmamak ama hissedilen duyguları kaçırmamak için kendinize ve duygularınıza haksızlık etmemek de önemli.

Güzel vakit geçirdiğinizde neden pişman olasınız? Sınırlarınızı bildiğiniz sürece birlikte olabilir, vakti en iyi şekilde geçirebilirsiniz. Savaşmayı bir kenara bırakmak, uyum ve huzur yakalam varken?