Bu Hikaye Duyduğunuz En Trajik Hikaye Olabilir!

29 yaşındaki Nurcihan Kaplan, 8 yaşındayken babası öldürüldü, depremde evleri yıkıldı, 11 yaşında kaçırılarak tecavüze uğradı. Bu da yetmezmiş gibi yaşı büyütülerek tecavüzcüsüyle evlendirildi ve 13 yaşında anne oldu. Sürekli şiddet görerek para karşılığında başka adamlara satılmak istenince kocasından kaçtı. Şimdi ise, ameliyatla midesi alındığı için yatağa mahkûm yaşıyor.
1987 yılında İstanbul’da lokanta işleten 40 yaşındaki Alaaddin ve 51 yaşındaki Nursel Kaplan çiftinin kızı olarak 1987 yılında dünyaya geldi. Kaplan ailesinin 5 çocuğundan biri olan Nurcihan Kaplan, 8 yaşında cinayete kurban giden babasını kaybetti. Anne Nursel Kaplan, eşi ölünce çocuklarını alarak memleketi Adana’ya göç etti. Burada annenin çocuklarıyla birlikte yaşamak için bir ev aldı fakat o ev, 1998’deki Adana depreminde yıkıldı. Evsiz kalan Kaplan ailesi kiralık bir evde yaşamaya başladı.
Nurcihan Kaplan, çöp dökmek için sokağa çıktığı sırada 40 yaşındaki Güner A. isimli şahıs tarafından kaçırıldı. O dönem 11 yaşında olan Nurcihan Kaplan, kendini kaçıran şahsa eve gitmek istediğini çok korktuğunu söyledi. Güner A. kız çocuğuna “Korkma sana bir çay vereceğim onu içersen seni annene götüreceğim” dedi. Kaplan, ilaçlı çayı içince kendinden geçti. Güner A. ise kız çocuğuna tecavüz etti. Kız çocuğu uyandığında hayatının şokunu yaşamıştı, her tarafı kan içindeydi ancak çocuk olduğu için ne olduğunu da tam olarak anlayamamıştı.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.