Boşanan erkekle bir daha?

Boşanan erkekle bir daha?

Erkek kolay yalan söylüyor

Her kadının dönem dönem mutlaka karşısına çıkan boşanmış dul erkeklerin hayatlarının baharında yaptıkları hataları dinlemek, onların problemleri ile ilgilenmek gibi şeyler kadınları kısa vadede değilse de uzun vadede kötü etkiler. Denenemişi denemenin bir şeyi değiştirmeyeceğini düşünen insanlar için boşanmış erkekler boşa zaman kaybıdır.

Neden boşanmış erkekler dikkat çekiyor?

Öncelikle boşanmış erkeklerin eski eşlerine karşı maddi zorunlulukları olduğunu ve nafaka konusunda hayatına giren yeni kadına yalan söyleme ihtimali olduğunu bilmelisiniz. Bunun dışında boşandı ise neden boşandığını merak etmeniz ve belge görmek istemeniz karşısında size karşı tavrı nasıldır, bunu bilmek zorundasınız. Şeffaf bir insan belgesini göstermese bile beden dili ile veya eski eşe karşı sorumlulukların devamı ile hayatında hatasız olduğunu gösterebilir. Eğer eski eşe yüksek meblalarda nafaka ödeniyorsa bu insanın eski eşe karşı ciddi şekilde cürmü olduğunu bilebilirsiniz.

Yalan insanı bitirir, boşanmış erkeklerin tek çıkması yalan olabilir!

Suçu karşı tarafa atmak için mutlaka yalan başvurmak, suçlu erkekler için kaçınılmaz bir son. Ancak siz karşınızdaki erkeği ciddi şekilde ele alarak artısını görmeye çalışarak şaşkın aşık konumunda kaldığınız sürece hayatı kendinize zindan edersiniz.

Psikologlar ne diyor?

Hayatınıza giren kişi size nasıl davranıyorsa aileiniz çocukluk döneminde size öyle davranıyordur. Baskı, stres, yergi gördüğünüz bir aileniz varsa karşınızdaki insandan da bunları gördüğünüzde sevildiğinizi zannedebiliyorsunuz. İşte bu nedenle hayat arkadaşı seçerken çocukluktan gelen alışkanlıkları bir kenara bırakın ve gerçekleri görmeye çalışın.