Boşanan erkek sendromu

Boşanan erkek sendromu

Boşanan erkeklerin bir çoğu hayatı daha yeni keşfeden bir ergen gibi davranır. Büyük bir savaştan çıkmış hissine kapılır. Bir süre evlenmeyi asla düşünmez fakat günün birinde yeniden evlenmek isteyeceği kadını bulmak için aramaya iç güdülerini takip etmeye devam eder. Erkeklerin hayatındaki kadınları kötülüyor olması, eski eşi hakkında kötü konuşuyor olması zannettikleri gibi iyi bir şey değildir. Zannederler ki, eskiyi kötülersem yeni sevinir. Hayır. Kadına saygısı olan erkeğin, eski eşine de saygısını en azından hemcinsi karşısında koruması gerekir.

Neden boşandınız sorusuna yanıt vermiyorsa! Dikkat!

Hayatında açıklayamayacağı detaylar varsa, bu detaylardan kaçıyorsa, suçlu olduğu içindir. Eski eşi ile ilgili sadece agresif cevaplar alıyorsanız bilin ki aldattı ve boşanmak zorunda kaldı. Erkekler aldattıklarını da aldatıldıklarını da söylemeye utanırlar. Bu kadar boşanan bu kadar aldatan aldatılan çiftler, insanlar varken neden itiraflar bu kadar az?

Erkeklerin samimiyetini sorgulayın, samimi olmayan erkekleri hayatınızdan eleyin. Boşanma sendromunda olanlardan ise mutlaka uzaklaşın.