Bisiklet almak için

Bisiklet almak için

Bisiklet almak için

Şehir yaşantısı ne kadar git gide kalabalık ve içinden çıkılmaz bir hal alırsa alsın her geçen gün kirlenen havadan üzerimize düşün payı alırsak alalım çocukluğumuzdan kalma en iyi alışkanlıktır bisiklet.
Eğer bisiklet sürecek kadar yani bisikleti rahat bir şekilde şehir trafiği olmadan sürecek kadar rahat bir yerde yaşıyor ve özellikle sabahları bisiklet kullanasımız var ve bisiklet olayından uzak olduğumuz için ve internette gördüğümüz her şeye de inanmıyorsak bisiklet seçmenin kendimize uygun bisiklet seçmenin birkaç yolu var.
Öncelikle bisiklet kullanmak konusunda kararlı olmak gerekli sanırım bir ya da iki kere bindikten sonra üşenme denen hissin bizi ele geçirmesiyle balkona ya da kömürlüklere hapsedeceksek onları böyle bir şeye kalkışmadan bisiklet isteğimizi gerçekleştirebileceğimiz bisiklet kiralayabileceğimiz bir sürü yol ve yöntem mevcut.
Tüm bunlar halledildi ve niyetimiz ciddiyse kendimize uygun mümkünse son derece hafif ve saklamak için çok çaba sarfetmeyeceğimiz çok sık tamir ettirmek zorunda kalmayıp çocuklarımıza bırakabileceğimiz modeller mevcut.