Bir şeyleri evlilikten sonraya bırakmak önemli

Bir şeyleri evlilikten sonraya bırakmak önemli

Erkekler her zaman ister, beklentilerini açıkça ifade ederler. Yaşamdan alacakları keyfi düşünürler. Çünkü yaşam erkekler için daha kolaydır. Sorumluluklarından dahi yeri geldiğinde kaçabilirler, baskı onlara göre değildir. Oysa kadın baskı ile büyüdüğü için her şeyi ölçer tartar. Her şeyi analiz eder, sürekli olarak yaşamak istedikleri ile olması gerekenler arasında bir bağ kurmak zorunda hisseder. Bu nedenle evlilikten sonra yaşamak istediklerine saygı duyulmalıdır.

Karşınızdaki erkek evlilik sonrasına saygı duymuyor olabilir, bunu belli de edecektir. Sizin kurallarınız, sorunlarınız ilgilendirmez. Problem olmayacaktır, istediğini almak için her türlü şeyi de yapacaktır. Ama bunu engellemek elinizde. Sınırları bildirin, durması gerektiği yeri söyleyin. Eğer durması gerektiği yeri söyleyemiyorsanız aşıksınız ya da duygularınız çok yoğun demektir.

Yaşamak istiyorsanız yaşayın, pişman olmayacağınız yoğun duygularınız varsa bunları yaşamanın sizin de hakkınız olduğun düşünün. Fakat yine de iyi hesap edin, karşınızda nasıl biri var? Sürekli olarak böyle yaşayan biri ise, size de farklı davranmıyorsa, diğer kadınlarla farkınız yoksa.. Değer mi? Hesap edin..