Ben kiminle evlenmişim?

Ben kiminle evlenmişim?

Evlilik o kadar ciddi bir konudur ki, evlenmeden önce karşınızdaki insanı tanımış olmanız gerekir. Çünkü gerçek yüzünü evlendikten sonra gösteren kişi, size ben kiminle evlenmişim dedirtir. Evlenene kadar sözünüzden çıkmayan kişinin bir anda farklı bir karaktere bürünerek canavara dönüşmesi kadar korkunç birşey daha olamaz. Kendinizi doğru ifade etmeli aynı zamanda da karşınızdaki insanın kendisini doğru ifade etmesine fırsat vermelisiniz.

Katı kurallarınız varsa karşınızdaki kişi sizden çekinecektir!

Sizden çekiniyor olması size karşı kendisini tam ifade edemiyor olmasını doğuruyordur. Karşınızda rahat edemediği için yapmacık davranmak zorunda kalıyor, siiz kaybetmemek için de istediğiniz gibi biri olmaya çalışıyordur.

Başaramıyorlar!

Çekinerek, kaybetme korkusu yaşayarak istediğiniz gibi görünen insanlar evlendikten sonra nasıl olsa imzalar atıldı diyerek normal karakterlerine dönerler, bu da sizin ben kiminle evlenmişim sorusunu sormanıza neden olur.

Karşınızdaki insanı gerçek karekterini sergileyecek kadar rahat bırakmalısınız!

Bahaneleri olmasın evet, ancak sizin de dikkat etmeniz gerekir. Karakterlerini görmenize izin verecek kadar özel alan bırakmalısınız.