Ben gerçekçiyim romantik değilim diyen erkek modeli

Ben gerçekçiyim romantik değilim diyen erkek modeli

Romantik sevgili!

Sevgiliniz romantik bir erkek olmayı red ediyor, gerçekçi biri olmakla övünüyorsa öncelikle ona romantik olmanın gerçekçiliğe aykırı bir durum olmadığını söyleyin. Çünkü erkeklerin en büyük kaçışı, romantikliği gerçek dışı olarak görmeleri. Mum ışığında yemek yemek, hediyeler almak ve çiçek almayı bilmek gerçek dışı bir durum olamaz. Bu ince ruha sahip olmak her erkeğin içinde hissedeceği bir ayrıcalık olmadığı gibi, kadınların da her erkekte ısrarla bulmak istediği bir detay.

Hayatınızdaki erkeği istediğiniz şekilde yönlendirme gücüne sahip olmanız o’nun sizi sevme oranı ile alakalıdır. Sizi seven erkek sizinle kavga etmeyecektir. Erkekler kaybetmekten korktukları kadınlarla asla kavga etmezler. Bu nedenle hayatınızdaki erkeğin size karşı nasıl davrandığını, sizle kavga edip etmediğine ve istediğiniz kişiye dönüşüp dönüşmediğine dikkat etmelisiniz.

Erkekler bir alem!

Romantik bir sevgili istiyorsanız, sizi gerçekten seven birini bulduğunuzda bu erkeği de bulmuş olursunuz.

Sizinle kavga eden ve size değer vermeyen, romantikleşmeyen, gerçeklerin daha önemli olduğunu söyleyip sürekli olarak özel anları batıran erkek sizi sevmeyen erkektir. Size karşı sorumluluklarının farkında olmadığını fark ettiğiniz an şans vermeyi bırakın!