Batman süpermene karşı

Batman süpermene karşı

Batman süpermene karşı

Hepimiz merak etmişizdir filmin ismini ilk duyduğumuz zaman iki süper kahraman ve iki iyi süper kahraman neden birbirlerine karşı olsun.Daha önce izlediğimiz onlarca süper kahraman filminde iyi olarak kabul edilebilecek hiçbir süper kahraman birbirleriyle bir savaş içersinde değiller. Egoylarıyla olan oyunlar filmleri renk katsa da daha önce hiçbir fimde böyle bir konu bu şekilde işlenmedi sayılır.

İzlemediyseniz acele edin!

Batman 60 larda başlayan televizyon ve sinema macesında aynı James bond da olduğu gibi neredeyse 10 kişi tarafından canlandırıldı.Kimi zaman tamamen fantastik bir yapıda işlense de kimi zaman ve özellikle son zamanlarda dünyanın bir parçasıymış gibi görünen bir şehirde gotham da dünyanın parçasıymış gibi görünen insanlarla işlenmeye başladı. Ve bir şekilde özel güçleri olmayan bir kahraman bize kahramanlık nasıl olur şeklinde dersler verdi.

Süpermen de birkaç başarısız film denemesinden sonra nihayet 2010 da gerçekten bir süper kahraman filmi olarak karşımıza çıktı. Ve bu film iki süper kahramanı ve nispeten hikayeleri başka gezegenlerde doğmuş  ve hikayeleri birbirinden farklı olsa da iyilik yapmak konusunda birbiriyle yarışan iki kahramanı bir araya getiriyor.