Bakımlı kadın ellerinden belli olur!

Bakımlı kadın ellerinden belli olur!

Kadının bakımı ellerinden başlar. Eller, kadını güzel yapan detaylardır. Ellerinin bakımlı, temiz, kadınsı oluşu kadını kadın yapan detaylardan biridir. Eğer bir kadın ellerine özen göstermiyorsa bakım adına başka nereye, neye özen gösterebilir ki?

Yaşınızı gizleyebilrsiniz ama ellerinizi asla!

Ellerinizin yumuşacık olması da önemli. Çünkü sertleşen el derilerinin zaman içerisinde yaşlılık belirtisi olarak ön plana çıktığı ve eller için de estetik cerrahisinin imdada yetişmesi gereken durumlar olabileceğini bilmenizi istiyoruz. Elleriniz yaşınızı gizleyemediğiniz tek yer. Çünkü yüzünüze kapatıcı kullanıyorsunuz ama elleriniz için böyle bir ürün yok!

Bu nedenle ellerinizi düzenli olarak nemlendirmeye, manikür yaptırmaya, temiz ve sağlıklı ellere sahip olarak güzelliğinizi detaylarda da korumaya çalışmanız gerekir.

Ellerin üzerinde oluşan yaşlılık lekeleri, güneş lekeleri ile limonla mücadele edebilirsiniz. Bildiğiniz limonu salataya sıktıktan sonra kalan posasını tonik olarak ellerinizin üzerinde veya güneş yaşlılık vs lekelerinin olduğu bölgelere güvenle uygulayabilirsiniz.