Bahar gelinleri için makyaj tüyoları

Bahar gelinleri için makyaj tüyoları

En mutlu gününüzde en güzel siz olun!

Bahar döneminde düğün yapmayı planlayan gelinlerin makyajları da baharın esintilerini içermelidir. Renklerin canlılığına kendinizi kaptırmalı, olabildiğince hafif ve uçucu tonlar kullanaran gelin makyajının hakkını vermelisiniz. Saçlarınızın rengi ile makyajınız arasında uyumu yakalamanız gerekir.

Renkleri kullanmadan korkmayın!

Günümüzde gelinlerin dahi gelinliklerinde renkleri kullandıklarını görüyoruz. Uçuk lila, uçuk pembe ve mavi alternatif gelinlik renkleri olarak değerlendiriliyorken makyajınızın klasik kalmaması gerektiğini düşünüyoruz.

İyi bir kapatıcı ile cilt tonunuzu düzgünleştirmek, porselen makyaj yaptırmak isteyen gelinler için önemlidir. Güzel görünmenin kat kat kapatıcılarla mümkün olmayacağını öncelikle içten gelen bir gülümsemenin ve neşenin en önemli güzellik unsuru olduğunu bilmelisiniz. Gelinliğiniz ve gelin makyajınız hakkında her kafadan bir ses çıkmasına şaşırmayın, sadece kendi sesinizi dinlemeniz gerektiğini bilin yeterli..

Gelin makyajında asla siyah olmamalıdır, göz kalemini dahi siyah tercih etmenizi önermiyoruz. Geline yakışan en güzel ton pembe ve toprak tonlarıdır.