Bahar 2016 trençkot ve kombin

Bahar 2016 trençkot ve kombin

Baharın gelmesine sayılı günler kala kadınların en gözde seçimi trençkotler için yeni tasarımlar dikkat çekiyor. Düz renk trençkotların yerini desenli modeller alıyor. Birbirinden güzel desenlerle harika kombinlere imza atabileceğiniz trençkotlar arasından en uygunu size göre hangisi?

Pastel, mint tonlarının tercih edildiği ve özellikle carmen ve turkuaz renklerini birlikte barındıran trençkot modelleri baharı kıyafetlerinizde yaşamanız için tasarlanıyor.

Bu yılın trendleri içerisinde çanta, ayakakbı, şal vs aksesuarlarınız arasında tek renk değil birbirine uyumlu ama her biri farklı birer parça olarak da değerlendirilecek kadar karakter sahibi parçalar kullanmanız gerekiyor.

Trençkot kombininiz için şapka mutlaka kullanmanız gerekir. Büyük, yanları sarkan ve sizi olduğunuzdan çok daha şık gösterecek olan kombin modelleri ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Bej tonları üzerine turkuaz ve carmen desenler, lacivert üzerine carmen desenler yılın en favori desenli trençkot modelleri arasında yer alıyor.