Ayrılık bahaneleri

Ayrılık bahaneleri

Ayrılığın bahanesi kolay bulunur ancak bu sürece gelmenizde etkili olan şeyleri dikkate almanız gerekir. Çünkü ayrılma sürecinin başladığını hissettiğiniz andan itibaran biriktirmeye başlamışsınız demektir. Geri dönüşü olmayan bir duygu kolay kolay oluşmaz. Maddi ve manevi olarak karşınızdaki insandan beklentilerinizin karşılanamıyor olduğuna ikna ettiğiniz aşamada ayrılık devreye girecektir.

Bahaneler gerçeği yansıtmasa bile kişinin sizden ayrılıyor olması veya sizin artık ayrılıyor olmanız ilişkinin ömrünün bir şekilde bittiğini gösterir. Hayatınıza daha farklı insanlarla devam etmek istiyor olmanız normal olarak düşünülmeli çünkü hayatınızda olan insan size yetse idi böyle bir düşünceye sahip olmazdınız. Bu nedenle söz konusu ayrılık olduğunda her iki insanın da etkisinin olduğunu görmeniz gerekir. Ayrılık düşüncesinn bahanelerini değil, gerçek nedenlerini görmenizi öneriyoruz.

Değerinizi bilen ve değerli olduğunuzu hissettiren insanla birlikte olabilirsiniz. Bunun dışındaki insanlara değer vererek zaman kaybetmeyin.

Kimsenin zamanını çalmayın.. Ayrılık bahaneleri hayat kurtarıcı olabilir..