Aslan burcu Nisan 2016 falı

Aslan burcu Nisan 2016 falı

Aslan burcu Nisan 2016 falı

Aslan burcu nisan ayı içersinde iş hayatını ve iş hayatının getireceği hayatına sunacağı her şeyi etkileyecek durumlarla karşı karşıya kalabilir. Doyumsuz bir yapıya sahip olmanız gelecekle ilgili planlarınızı etrafa kabul etmekte zorlanmanıza yol açabilir.

Nişan ayının ilk haftasında daha önceden planladığınız birkaç olayda başarısızlık la karşılaşabiliri ve bu başarısızlığı araştırıp çözüm arama ihtiyacı hissediblirsiniz. Ama var olan potansiyeliniz bunları çözmeye yetecektir.

Nisan ayı için dikkat edilecekler

Nisan aynının ortasında bulunduğunuz ortam dışında size gelecekle ilgili yol açabilecek yeni insanlarla tanışıp kafanızdaki şeyleri şekillendirip potansiyelinizi sizi tanımayan insanlara kanıtlayabilirsiniz. Bunun için en uygun zamanlardan geçiyorsunuz.

Ayın sonlarına doğru eviniz  ya da sahip olmak istediğiniz yeni evle ilgili aldığınız kararlarda başarılı olma şansınız çok yüksek.bu yüzden bu konularla alakalı karar alma durumunu bu zamana bırakmanız sizin için en uygunu

Ve ayın sonunda yılın geri kalanı ile aldığınız kararları başarıyla uygulayabilir ve bunlarla ilgili yaptığınız çalışmalarla insanları etkileyip bu kararları uygulayacak gücü kendinizde daha çok bulabilirsiniz.