Aranızdaki sorun ne?

Aranızdaki sorun ne?

Partnerinizle aranızda bir sorun var ancak bu sorunun ne olduğunu bile bilmiyorsunuz, görünmez sorunlar olarak sürekli varlıklarını hissettiriyorlar! Bu sorunların üstesinden gelmek için öncelikle birbirinize inanmanız gerekir. Birbirine inanan, birbirini seven insanların sorun yaşamadan birlikte olması zaten söz konusu değildir. Yaşanan mevcut sorunları bir şekilde halledip üstesinden gelen insanlar mutlu olurlar, ilişkinizde bunu başarmanızın zamanı gelmiş demektir.

Sorunlar sizi yıldırmasın, dönemece geldiniz!

Bundan sonrası için ya birbirinizin dünyasında vazgeçilmez olacaksınız ya da kaybolup gideceksiniz. İşte bu ayrımı fark etmek için öncelikle ne istediğinizi düşünün. Karşınızdaki insanla bu sorunların üstesinden gelecek kadar kendinizi bir hissediyor musunuz? Maddi ve manevi sorunları birlikte atlatabileceğinize inanıyor musunuz?

Sevildiğinizi düşünüyor musunuz?

Eğer gerçekten sevildiğinizi düşünüyorsanız ve karşılık verdiğinizi hissediyorsanız yani sevdiğinizin de farkındaysanız her türlü zorluğu atlatırsınız. Birinden şüpheniz varsa bu dönemeçte takılır kalırsınız.

Görünmeyen sorunlar tam da bunun için oluşurlar, siz kendinizden ve karşınızdakinden emin olasınz diye. İnanmadığınız bir ilişkinin arkasında duramazsınız.

Zoraki olmaz!

Ne kendinizi ne karşınızdakini zorlayamazsınız. Bırakın, akışı takip edin. Bu problemlerin hissediliyor olmasındaki nedeni görmeye çalışın, ve arkasındaki yolu hissedin. Cevap size gelecektir.