App store dan nasıl uygulama indirilir?

App store dan nasıl uygulama indirilir?

App store dan nasıl uygulama indirilir?

Öncelikle iphone umuzda bize gelen standart uygulamaların harici her gün yenilenen ve neredeyse milyonlarca uygulamanın arasından her gün ilgimizi çeken ve yüklemek istediğimiz uygulamalar var. Öncelikle appstore hesabı açmadıysak app store dan uygulama indirebilmemiz için bir appstore hesabı oluşturmamız lazım.
Appstore hesabını isterseniz kredi kartınıza ve isterseniz ve bu özelliğinin güvenilir olmadığını düşünürseniz kredi kartsız şekilde açıp kullanabiliyorsunuz.
Eğer daha önceden kullandığınız ve açtığınız bir appstore hesabınız varsa, daha önce kullandığınız telefonunuz ya da ipad inizde olan kendi appstore hesabınızla indirdiğiniz uygulamaları görebililr ve tekrar indirebilirsiniz. Yanında bulut işareti olan uygulamalar tam da bu anlama geliyorlar. Tüm bunlar harici paralı bir uygulama indirmek isterseniz mutlaka aktif bir kredi kartınızın olması gerekli. Ama appstore içersinde en çok kullanılan uygulamalar genellikle ücretsiz olduğu için bu da çoğu zaman sizler için sorun değil.
Aslında şu sıra paralı uygulamanın en yaygın yolu uygulama içi alım denen oyunlarda ya da uygulamalardaki ek özelliklere ulaşmak.