Anne Katili Kızın Tüyler Ürperten Günlüğü Ortaya Çıktı!

İstanbul Sarıyer, Uskumruköy’de bir bankada üst düzey yöneticilik yapan 57 yaşındaki annesini boğarak öldüren A.S.’nin yargılandığı davaya devam edildi. Duruşmaya şikâyetçiler tarafından sunular A.S’nin hatıra defterindeki kan donduran yazılar damgasını vurdu.
Vahşet defterinde, A.S’nin annesi hakkında “Annem insanı çok kolay çıldırtma kabiliyetine sahip bir kadındır”, “Annemi çok çok korkunç bir biçimde dövdüm”, “Gırtlağına öyle sıkı sarılmış duruyordum ki, öldüreyim mi dedim” şeklinde yazmış olduğu notlar dikkat çekti. Defteri elleri titreyerek inceleyen A.S. kendisine ait olduğunu kabul etti, ancak daha sonra beyanda bulunmak istediğini söyledi. Hatıra defteri, mahkeme kasasına alındı.
Duruşmada sanığın teyzesinin kızı Cavide Mısra Y. de tanık olarak dinlendi. Olayın nasıl gerçekleştiğini görmediğini belirten Cavide Mısra Y., “Olay günü dedesinin jandarma tarafından aranması üzerine öldürülen teyzesinin evine gittim. A.S. ‘Bir pisliği öldürdüm’ diyordu. Annemi dışarı çıkardım. A.S.’ye sorular soruyorlardı. Sanık bunalımdaydı, genellikle annesine karşı saldırgandı ” dedi.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.