Aldatılma ile nasıl başa çıkılır?

Aldatılma ile nasıl başa çıkılır?

Eşinizi çok sevdiğiniz halde sizi aldattığına göz yumamıyorsanız bu sevginizin test aracı olmadığı içindir! Aldatıldığını öğrenme, sevginin testi olarak değerlendirilmemelidir. Ancak günümüzde çoğu kadın bu durumu bir test aracı olarak değerlendirmektedir. Yalnış bir tutum, yıpratıcı bir seçenek. Aldatılma ile başa çıkarken öncelikle gerçeklere değer vermeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Aldatıldığınız gerçeğini kabul etmeli, neden aldatıldığınız sorularını yanıtlarken gerçekçi cevaplara inanmalısınız. Sevgi eksikliğinin aldatma nedeni olabileceğini, doyumsuzluğun ve kendini yenileme isteğinin bir başka kadına daha ihtiyaç duyan erkeklerin özelliklerinden biri olduğunu bilmelisiniz.

Aldatan erkeği affeden kadının dramı!

Hayatınızı sakın bu dramın perdelerinden birine dönüştürmeyin, değersizleşirsiniz. Değersizleşen kadının kıymeti bilinmez, affederek kıymetinizin bilineceğini ve aldatılma ile bu şekilde mücadele edebileceğinizi asla düşünmeyin. Aldatan kişiyi hayatınızdan çıkararak doğru bir karar vermiş olursunuz.

Kabul etmeniz gereken gerçeklerden biri de aldatan kişiyi hayatınızdan çıkarmanız gerektiğidir. Tek eşliliği savunan bir kadın olarak gösterdiğiniz sadakatin karşılığını almak hakkınız.

Bu hakkınızdan asla taviz vermeyin, ama nasıl?

Çalışmayan kadın için boşanmak çok zor, bu yüzden eşinizden nafaka talep edebiliyorsunuz. Kanun bile kadınlık haklarınızı savunmaya hazır iken, siz kendinize sizi aldatan biri ile yaşama haksızlığını yapmamalısınız.