Aldatıldığınızı anlamanın altın kuralı

Aldatıldığınızı anlamanın altın kuralı

Karşınızdaki insan sizi aldatıyor mu? Yoksa hayatındaki tek gerçek aşk siz misiniz? Bunu anlamanın altın kuralları var. Öncelikle ilgisinin tamamen sizin üzerinizde olduğundan emin olmanız gerekiyor. Bunun için sizi ne kadar önemsediğini, size ne derece ilgi gösterdiğini fark edin. Sizinle ilgili konularda ne kadar aktif, size ne derece öncelik veriyor?

Seven insan öncelik verir, önceliği sevgilisinindir!

Hayatta diğer herşeyin üzerinde siz olmalısınız, size kendinizi özel hissettiriyor olması gerekir. Kendinizi özel hissettiğiniz sürece başka bir kadına bakmayacaktır. O’nun başka bir kadına bakıyor olması da yine sizin hatanız değildir, bazı erkekler tek kadınla asla yetinmezler. Tek kadınla yetinmeyen erkeklerin içlerinde büyük boşluklar, büyük yalnızlıklar vardır. Bu yalnızlıklarını doldurmak için kadınlarla hayatı doldurmaya çalışırlar. Büyük dram yaşarlar. Bu nedenle kendisine acıyan erkeğin sizi aldatma ihtimali her zaman için daha fazladır.

Aldatılma ihtimalinden uzak durmak istiyorsanız kendisine önem veren, dram yaşamayan ve yaşatmayacak olan erkeği seçmek için başarılı erkekleri tercih edin. Kendisini sevmeyi bilen sizi de sevecektir