Aldatılan kadın nasıl intikam almalı?

Aldatılan kadın nasıl intikam almalı?

Kadına yakışan nedir?

Aldatılmak hiç kimsenin hoşuna gitmez ancak söz konusu kadın olduğunda aldatılmanın dönem dönem kabul edildiğini ve kadınların bunu hazmedebildiğini görüyoruz. Bunu yapan kadın ekonomik özgürlüğü olmayan, kanunen haklarının farkında olmayan kadındır. Bu nedenle hayatı ikinci kadına tahammül ederek yaşamak zorunda hissedebilir, ancak çağın insanı olarak haklarının farkında ve tek eşliliği savunan bir kadın asla bu durumu kabul etmeyecektir.

Kadın nasıl intikam alır?

Kadın kısasa kısas yapmamalıdır, sırf aldatıldığı için aldatma yolunu seçmemelidir. Kendisinden mahrum bırakarak, görüşmeyerek, kanuni haklarının arkasında durarak ve alarak intiyam yoluna gitmelidir. Çünkü kadın, erkekten farklı olarak kalbiye sever. Erkek şeklen, anlık ve düşünmeden sever. Kadın ise sevmek için daha derin nedenlere ihtiyaç duyar.

Kadın erkeksileşdiğinde mutsuzlaşır

Çünkü erkek gibi davranmaya kendisini şartladığında mutsuz olacaktır. Kendisini bir kere daha cezalandırmış olur. Aldatanı aldatırım diyen kadın kendisine işkence ediyordur, bu ne kadar doğru olabilir?

Kadın asilliğine yakışır şekilde intikamını almalıdır, doğasına aykırı olmadan bu dönemi geçirmelidir. Aldatılıyor olmak büyük bir psikolojik yıkımdır, kendi kendinizi doğru şekilde tedavi etmelisiniz.