Aldatanın eşgali

Aldatanın eşgali

Aldatan erkeğin eşgali gölgesinden belli olur! Öncelikle nasıl bir hayat yaşadığınızın aldatılma için bir bahane olması mümkün değildir. Aldatanların yakayı ele verme şekilleri vardır. Örneğin eşiyle vakit geçirirken bir gözünün sürekli olarak telefonunda olması gibi, tedirgin hareketlerle iş yemeğinde olduğunu söylemesi gibi. Kılık kıyafetinde başka bir kadının izlerini görmeniz gibi, aldatanın eşgali çok ortadadır. Görmek isteyenin görebileceği türden işaretlerdir. Aldatılmaya katlanamayacağını söyleyen erkeklerin kadınları nasıl büyük bir titizlikle gözlemlediğini biliyorsunuz, biz kadıların da erkekleri aynı titizlikle incelememiz gerekir.

Erkekler uzun süre aynı yalanı savunamazlar, bir yerde mutlaka açık verirler. Geçmişe dönük soruların yanıtlarını bir süre sonra hatırlamıyorum diyerek geçiştirirler. Aldatmanın hiç bir şekilde kabul edilebilir bir tarafı olmadığı gibi bunu kadının veya erkeğin yapmış olması da birşey değiştirmez.

Hayatınıza sığınmaya değil size sarılmaya gelen bir kadını aldatmamanız gerekir. Ama size sığınıyorsa o insanın sizden başka çıkış kapısı yoksa, o kişiyi aldatsanız da sizin yanınızdan gitmeyeceğini bilirsiniz. Böyle durumlarda hayatınıza aldığınzı insana göre de davranış geliştirirsiniz. Aldatanın eşgali, hayatına insan alırken bile belli olur. Kendine güvenen ve aldatmayacağını bilen kişi sığınanı değil sarılanı seçer.