Aldatan kadının mazeretleri olmaz

Aldatan kadının mazeretleri olmaz

Kadının ilişkide her zaman sadık eş olmasını beklemek kolay, erkeğin yapabileceği şeyleri kadınların da yapabiliyor olduğunu düşünmek erkeklerin işine gelmiyor. Fakat günümüzde kadının ve erkeğin riskleri eşitleniyor. Bu nedenle aldatan kadın ve aldatan erkek arasında beklenti açısından fark kalmıyor. Kadının da en az erkek kadar aldatma ihtimali doğuyor. Erkekler ister kabul etsin ister etmesin, kadının aldatma mazeretlerine ihtiyaçları olmadığını ve aldatmanın çeşitlerine karşı bağışıklık kazandıklarını görmek zorundalar. Erkeklerin sosyal hayatttan beklentiler ne ise, kadınların da aynıdır.

Kadın aldatmaz, aldanır olduğunuza üzülür!

Erkeğin beklentisi seks, kadının beklentisi ise manevi doyumdur. Kadın dinlenilmek ister, erkek sonuç odaklıdır. Kadın çözümle ilgilenmez, süreçle ilgilenir erkek ise sadece çözümle ilgildiri süreç ilgilendirmez. İşte bu nedenle erkeklerin ve kadınların arasındaki fark aldatma şekilleri ile de fark yaşanmasına neden olur.

Kadın kendisini dinleyen erkeği hayatının merkezine alır!

Eğer eşinizi dinlemiyorsanız, vakit geçirmiyorsanız bunu yapacak başka birini kolaylıkla bulabilir. Bu en büyük aldatmadır ama erkekler aldatmayı sadece cinsellik yaşamak olarak gördüğü ve kadınlarla zaman geçirmeyi onları dinlemeyi gereksiz gördüğü sürece aldatılmaya mahkumdurlar.

Kadının aldatma mazeretleri yoktur, erkekler tarafından ihmal edilmişlikleri vardır.