Aldatan erkek nasıl anlaşılır?

Aldatan erkek nasıl anlaşılır?

Erkeğin aldatmaya meyilli olduğunu flört döneminde anlarsınız. Çünkü çapkın erkekler son derece kolay iletişim kurarlar, iletişimde iyidirler. Kendileri ile sorunları olmaz. Problem çıkarak, huysuzluk yapan, mızmız kadınlarla hayatlarını heba etmezler. Pozitifliği ile ilgisini çekerseniz, sizden şikayet duymadığı sürece favori siz olursunuz. Ancak sorun yaşadığınızda, şikayet etmeye başladığınızda veya hayatınızda problemleri çözmeniz gereken bir dönemde iseniz sizden uzaklaşacaktır. Çoğunlukla ilişkinin gidişatını zamana bırakmayı tercih eder, ilgisi azalır ancak tamamen vazgeçmek istemez.

Sizinle ilgilenmiyorsa ilgilendiği biri var demektir!

İlgisinin azalması size karşı yapmak zorunda hissettiği bir açıklama ile birlikte gelmiyorsa, meşguliyetini size bidirmiyorsa başka bir kadın vardır. Aldatan erkek kadınlara açıklama yapmayı sevmeyen erkektir. Eğer size karşı gerektiğinde değil de gerekmediğinde nazikse, olmadık zamanlarda hediye alıyorsa, yarattığı ilgisizliği farketmemeniz içindir.

İlgilendiği bir kadın değil, on kadın olabilir!

  • Erkeğin sosyal medyada ilişki durumunu belirtmemesi
  • Sürekli olarak telefonu gizlemesi
  • Sosyal çevresine, arkadaşlarına sizi takdim etmemesi

Gizli saklı süren ilişki beklentisine uygun kadınlar arayan erkekler tavırları ile bunu belli ederler. Gelecek planları yapmaz, cinsellik odaklı iletişim kurarlar.