Aldatan erkeğin dramı!

Aldatan erkeğin dramı!

Bütün erkekler tabiki aynı değil ancak aldatan erkeklerin ortak özellikleri var. Hepsi evde mutsuz, hepsi boşanma aşamasında ve hepsi boşanırsa çocuğu düşündüğü için boşanamıyor. Yani evli erkeğin aldatmak için bahanesi çok!

Bahanesi çok olanın sevgisi az olur!

Erkeğin aldatması kadar iğrenç bir durum yok, erkeklerin gözü her zaman dışarıda. Evde karısı duruyorken dışarıda gördüğü kadınların karşısında heyecanlanıyorsa, evlilik adına sorumluluk hissetmiyorsa bu ciddi bir kişlik bozukluğudur.

Çapkınlıkla işim yok diyenden kork!

Çapkın erkeklerle evlenen kadınların hayatları boyunca aldatılma korkusu ile baş başa olacaklarını, aldatan erkeğin her zaman bir kılıf bulacağını bilmeleri gerekir. Bu nedenle evleneceğiniz erkeğin söyeldiklerine değil, yaptıklarına bakmanız gerekir. Söylediği ile yaptığı birbirini tutmuyorsa bu insanla neyi ne kadar paylaşabilirsiniz.

Evlilik ciddi bir iş, bu nedenle sadece size karşı iyi niyet besleyenlerle birlikte olmak gerekir. Hayatı kendinize zindan etmek istemiyorsanız evli olduğu halde eşini aldatan insanlardan uzak durun. Evliliği de sadakate önem verenle yaşayın.