Akrep burcu özellikleri

Akrep burcu özellikleri

Akrep burcu özellikleri

Akrep burcu diğer burçlar arasından sıyrılan ve akrep burcu olduğunu söylediğinde karşı tarafta daha farklı bir duygu uyandıran bir burç.En yaygın bilinenlerinin arasında en ciddi en sinirli ya da gergin ve duyduklarını anlatma konusunda en ketum burç olarak bilinir. Hatta sır tutma özelliği o kadar ciddidir ki,bu konuda karşılaştırmasız en güvenilir burç olarak bilinirler.
Bunlar harici insanlarla iletişimlerinde insanlardan etkilenip hareketlerini kendilerine göre tartıp onlara göre çözüm üreten bir burçtur. İçindekileri çok fazla saklayamazlar ve genel olarak olaylar karşısında hatta olayların oluş anında tam olarak ne hissettiklerini karşılarına son derece fazla belli ederler.
Sevimli olmaları tüm bu özelliklerini biraz da olsa gizlese de yine de diğer burçlardan sıyrılmalarını sağlayan bu baskın hal en küçüğünden en büyüğüne genel bir özellikleridir.
Çok tutkulu ve en basit manada libidosu son derece yüksek olan akrep burcu insanlara güvenmek konusunda zaman zaman problem yaşarlar, tüm bunlara rağmen eğer güvendikleri insanlar olursa da hayatları boyunca yanlarında olmalarını isterler.