Akrep burcu Nisan ayı 2016 yorumları

Akrep burcu Nisan ayı 2016 yorumları

Akrep burcu nisan ayı

Akrep burçları nisan ayı içersinde çalışma hayatında, bu hayat içersinde verdiği hizmet ve uygulamalarda bu hayat içersinde edindiği insanlarda,ve iş için işle ilgili olan kurallarla alakalı bu işleri doğrudan etkileyecek zamanlardan birisine giriyor. Nisan ayının ilk haftasında bu dönem tam olarak başlıyor diyebiliriz. Bu ilk haftada zaman zaman konudan ve durumdan rahatsız olma söz konusu olabilir. Yaşadıklarınızın içinizde kalması ve kimseyle paylaşılmaması sizin için akılcı bir çözüm olabilir.

Burcunuzu okudunuz mu?

Ayın ortasında enerji düşebilir, ama mutlu olabileceğiniz şeyleri bulmak o kadar da zor değil. Başka insanlara faydalı olmak veya bazı kişileri bazı olaylardan kurtarmak adına kendi istek ve ihtiyaçlarınızı arka planda bırakabilirsiniz veya size destek olmak isteyen kişiler söz konusu olabilir.
Sizinle konuşulan şeyleri içinizde tutmak sizin için akılcı bir çözüm olmaya devam ediyor ve ani tepkilerden kaçınmalısınız

Ayın sonlarına doğru çok özel durumlar ve kararlar verebilirsiniz. Özel amaçlarınızın, planlarınızn veya hayallerinizin önünde engeller belirebilir, ama bu durum sizi durduramayacaktır.