Ailece tatil kaliteli zaman demektir!

Ailece tatil kaliteli zaman demektir!

Ailenizle bir arada geçireceğiniz tatillerin size dönüşü muhteşemdir. Özellikle çocukla olan iletişimde önemlidir. Çocukların denizle iç içe, yüzme sporu ile sağlam bir bağa sahip bir tatil yapması, fizyolojik olarak olduğu kadar bedensel açıdan da gelişimlerine katkı sağlar.

Çok vakit geçirmek değil, kaliteli vakit geçirmek önemlidir!

Anne ve baba ile birlikte huzurlu, eğlenceli bir tatil çocuğun kendisini herşeyden önce güvende hissetmesini sağlar. Çocuğun ihtiyacı olan şey sevilmektir. Sevildiğini bilen çocuk hayatta her zaman başarılı olmayı da bilecektir.

Sevgi ile büyütülen çocuk başarılı, mutlu bir yetişkin olur!

Mutlu olmayı hak etmesi gerekmiyor, mutlu olmak için doğduğuna inanmalı. Sevgiyi, desteği, eğlenceyi tadacağı bir ailede büyümek her çocuğun hakkıdır. Sevip, sorumluluğunu alabileceğiniz sayıda çocuk dünyaya getirmelisiniz. Çünkü çocukların tek paylaşamayacağı ve her zaman eksik hissedeceği şey anne babasının ilgisi, sevgisidir. Sınırsız, koşulsuz sevgi vererek çocuğunuzun mutlu olmasını ve dolayısı ile sizinle olan bağını güçlendirmek için alternatifleri ortaya koymaktan çekinmemelisiniz.

Çocuğunuz sizin aynanızdır, mutlu olduğunuz sürece o da mutlu olacaktır!

Buradan yola çıkarak ailece yapılan tatilelrin sadece çocuk açısında değil, eşinizle olan iletişiminiz açısından da nefes aldıran bir durak olduğunu bilmelisiniz. Ailece yapılan tatillere her yıl vakit ve bütçe ayırmalısınız.