Ağzından çıkanı kulağı duymayan insanlar

Ağzından çıkanı kulağı duymayan insanlar

Bazı insanlar size değer verdiğini sizi kaybettikten sonra anlarlar. Özellikle erkeklerin sinirli tavırlarından bakın kadınlar için bu durum sessiz kalmaları ile sonlanır. Çünkü kadın, artık çözüme kavuşacağına inanmadığı durumlarda konuşmanın gereksiz olduğunu düşünür. Sessiz kalarak aslında kendi payına bu arkadaşlıktan vazgeçtiğini söyler. Ancak ağzından çıkanı kulağı duymayan ve karşısındaki kadını kırdığını sonradan anlayan, yine de özür dilemeyen erkekler için durum pek kabul edilir olmaz.

Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sessiz kalmaya devam etmelisiniz. Çünkü konuşmaya başladığınızda direnciniz düşecek, sizi bir şekilde yine kandırmaya başaracak olan bir laf cambazının ağında kendinizi bulacaksınız.

Zamanında değerinizi bilmiyorsa yapacak birşey yok, ağzından çıkanı kulağı duyacak!

Dirayetinizi kaybetmemelisiniz. Her kozunu size karşı kullanacaktır. Sana ihtiyacım var bile diyecektir. Ancak siz, size karşı yapılan saygısızlığa artık daha fazla tahammül etmek istemiyorsunuz, unutmayın. O sizin değerinizi bilmedi, sizi kırdı ve varlığınıza saygı duymadı.

Kırıcı erkeklerin karşısında kullanabileceğiniz töleransınız artık bitmiş ise kendinizi zorlamayın. Sana ihtiyacım var diyen erkek buna gerçekten inanıyor olsa idi sizinle tartışmaz, size kötü söz söylemezdi.

Erkek kaybetmekten korktuğu kadınla tartışmaz, kötü söz kullanmaz. Eğer bunları yapıyorsa ciddi anlamda sizi gözden çıkarmış demektir.

Sessizliğinizi bozmayın, cevap alamamak en büyük korkusu olan erkekler artık yaptıklarının sonuçlarına katlanmalı. Ne istediğinizi biliyorsanız, saygıyı istiyorsanız vermeyenle zaman kaybetmeyin.