Açık parfümdeki tehlike

Açık parfümdeki tehlike

Açık parfüm

Hepimizin bildiği gibi hepimizin istediği ve popüler olarak kabul edilen parfümler aslında belli bir gelir seviyesinin üzerindeki insanlara hitap ediyorlar. Sürekli parfüm kullanan ya da sürekli olarak parfüm kullanmak zorunda hissedip belli bir gelir seviyesinin altında olan, parfüme ayıracağı parayla hayatındaki başka açıklarını kapatan insanlar için de en basit çözüm açık parfüm kullanmak.

Dikkat!

Ama durum şöyle ki bu olayında kendi içersinde avantajları ve dezavantajları var. Sağlık bakanlığı onayı olmadan kurulmuş dükkanlardan açık parfüm almak aslında son derece yanlış bir yöntem.
Sağlık bakanlığı onayı olmayan dükkanların üretip sattığı parfümler hem kalıcı olmaktan çok uzak, ki ilk alışveriş anında denenen parfüm sayısına göre yeteri kadar çok koku alındığı için bu durumu çok fazla anlayamıyor alıcı, hem de bazı uygunsuz durumlarda üretildiyse ki bunu anlamak da son derece zor, sağlık için de son derece istenmeyen sonuçlara yol açabiliyor.
Bunun harici yolda sizi çevirip bir şekilde bir yerden bu parfümleri edinip ucuza sattığını söyleyenler de maalesef büyük ihtimalle sadece paranızı istiyorlardır.