9gag nedir, nasıl kullanılır?

9gag nedir, nasıl kullanılır?

9gag

9gag son zamanlarda ülkemizde de popüler olan Onedio v.s. sitelerin icatçısı olarak kabul edilen bir internet sitesi.İçinde çeşitli konulara ait bölümler bulunan.İçinde yayınlanan tüm video fotoğraf ve memelerin (Meme üzerine slogan ya da küçük mesajlar yazılan filmlerden dizilerden ya da çizgi filmlerden alınmış görüntüler demek) bulunduğu bir komik banka .

Online dünya!
Bizim yeni yeni gördüğümüz çoğu resim video aslında 9gag de yayınlanıyor önce.ve bir şekilde ya Türkçeye çevriliyor ya da videolar Türkçeleştirilip yayınlanıyor ve  9gag kullanıcıları gördüklerini çoktan unutmuşken onların yaptığı espriler bizim ülkemizde popüler oluyor.

Ve işte..

9gag in mobil uygulaması da oldukça popüler bir uygulama. İnsanlara  üye olduktan sonra istedikleri özgürlükle video resim meme paylaşmaya izin veren bu uygulama. İnsanlara paylaştıklarıklarıyla birlikte diğer insanlarla iletişime ve etkileşime girme imkanı tanıyor.
Belki de sizin paylaştığınız her hangi bir fotoğraf resim video ya da meme bir anda dünya üzerinden milyonlarca insana ulaşabilir hatta o kadar popüler olabilir ki bunlar tişörtlere konu olabilir,dizilerde espri olarak da geçebilir.