40 yaş üstü erkekler!

40 yaş üstü erkekler!

Erkekleri belli bir takım gruplara ayırarak tanımlamak gerekiyor, davranış ve olgunluk açısından 40 yaş üstü erkeklerin benzer özellikleri vardır. Hayatlarında kariyer, iş, maddi hedefler gibi planlarını gerçekleştirmiş ancak bekar erkeker çapkındır. Bu tür erkeklerin hayatına girmek, onların vazgeçilmez bir parçası olmak zordur. Güven vermezler, çok iyi anlaşır çok iyi konuşurlar fakat gözünüzde idol olarak yer almaları mümkün değildir. Bu yaşa kadar neden evlenmediğini bir türlü anlayamazsınız, çapkınlığı evlenmesinde en büyük nedendir ancak bunu itiraf etmezler. Profesyonel çapkınlar asla kendilerini çapkın olarak tanımlamazlar, hep acı çektiklerini ve cool olduklarının imajını verirler. Bu tip erkekler cinsellik yönünden büyük beklentilere sahiptir, deneyimsiz bir kadının bu tip bir erkekle nasıl başa çıkabileceği büyük bir muamma!

Deneyimsiz biri iseniz bu tip erkeklerden ya uzaklaşın ya da size anlayış göstermesi gerektiğini net bir şekilde ifade edin. Çünkü imalarınızı anlamayı istemez, direk açık cümlelerle konuşulmasından hoşlanırlar.

İkinci bir tür ise 40 yaş üstü ve boşanmış erkekler!

Eski eşine verdiği nafakadan boşanma nedenine kadar önünüze çarşaf çarşaf her şeyi sererler. Anlamanızı, anlayış göstermenizi isterler. Sizden önce bir hayatı vardır ve bu öncelik size asla verilmeyecektir. Bunu kabul ederek bir ilişkiye başlamanız gerekir.

40 yaş üstü erkekler yaşıtları ile değil 30’lu yaşlardaki kadınlarla ilgilenir.