11.22.63

11.22.63

11.22.63

11.22.63 james franco’nun başrolünde olduğu tamamen zaman yolculuğu üzerine kurulmuş ve her zaman yolculuğu filminde dizisinde olduğu şekilde son derece heyecanlı ve sürükleyici bir yapım.

Kahramanımız her zaman gittiği kafede sipariş verdikten sonra 2 dakka sonra geri gelen kafe sahibinin aşırı derecede yaşlandığını ve kötüleştiğini gördükten sonra durumu merak edip araştırmaya başlıyor ve kafenin sahibi kafenin içersinde bulunan bir kara delikten 1960 senesine gittiğini öğreniyor.

Oraya gitmesinin tek sebebinin Kennedy suikastını engelleyip zamanın akışını değiştireceğini düşünmesi olan yaşlı adamın sağlığı artık bu duruma elvermiyor ve yerine yeni birisini koyması gerekmekte ve kahramımıza tüm kolaylıkları ile bir de kullanma kılavuzu verip Kennedy suikastinin nasıl önlemek için geçmişe yolluyor.

Hikayemiz suikastten 3 sene öncesi ile başlıyor ve kahramanımızın bu süre içersinde bu suikasti engellemek için hazırlık yaptığına ve başına gelen çeşitli hadiselere şahit oluyoruz.zamanın akışına dair engellemeye çalıştığı şeylerin onun peşinden gelmesine,aşkı bulmasına ve kaybetmesine ve olayların beklemediği şekilde gelişmesini izliyoruz.